Produkty

Epson - rozwiązania dla edukacji

Dlaczego Epson?


Skalowalny obraz o przekątnej do 100 cali (254 cm), wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, pozwala zwiększyć elastyczność i interaktywność zajęć. Rozwiązanie to wyznacza nowy standard edukacji — pozwala stworzyć fascynujące środowisko nauczania, w którym osoby uczące się mają znakomity widok na ekran z każdego miejsca w sali lekcyjnej, mogą wprowadzać swoje uwagi na ekranie i brać udział w zajęciach za pomocą własnych urządzeń mobilnych.

Interaktywne rozwiązania edukacyjne firmy Epson zapewniają swobodę w przygotowywaniu cyfrowych zajęć, które spełniają wymogi dzisiejszych, zaawansowanych technologicznie uczniów i nauczycieli, zachęcają do aktywnego udziału i wspomagają naukę.

Skuteczniejsza nauka dzięki interakcji


Interaktywne rozwiązania edukacyjne firmy Epson świetnie sprawdzają się zarówno w salach lekcyjnych, jak i wykładowych. Dzięki obsłudze funkcji dotykowych i możliwości użycia dwóch piór możesz z łatwością wyświetlać i edytować różnorodne materiały. Dodawaj notatki do prezentacji w czasie rzeczywistym, pisz, rysuj, komentuj i odpowiadaj na pytania bezpośrednio na ekranie, zapisuj i udostępniaj wspólną pracę.

Nasze nowe interaktywne pióra są wygodniejsze w obsłudze, mają twardą lub miękką końcówkę i zapewniają trzykrotnie dłuższy czas pracy baterii w porównaniu do poprzednich modeli. Niektóre projektory można nawet obsługiwać dotykowo, co jeszcze bardziej ułatwia ich użytkowanie.

Zaawansowane rozwiązania


Projektory edukacyjne firmy Epson można obsługiwać dotykowo (wyłącznie modele EB-710Ui, EB-696Ui, EB-695Wi, EB-680Wi) albo za pomocą dwóch piór (wyłącznie modele EB-710Ui, EB-696Ui, EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi) o nowej, udoskonalonej konstrukcji, która zwiększa wygodę pisania i pozwala korzystać z twardych lub miękkich końcówek.

Wszystkie projektory mają zaawansowane funkcje moderatora oraz możliwości podziału ekranu, interakcji na ultraszerokim ekranie i nanoszenia notatek bez korzystania z komputera. Użytkownicy mogą również sterować dodatkowymi urządzeniami, na przykład wizualizerami, bezpośrednio z projektora. Każdy model wyposażono w wejścia HDMI, wbudowany głośnik 16 W i wejście mikrofonu.

Bezproblemowa interaktywna prezentacja

 

Tryb nanoszenia notatek bez użycia komputera zapewnia natychmiastowy dostęp do funkcji tablicy bez utraty koncentracji. Użytkownik może bezpośrednio zarządzać podłączonym wizualizerem z poziomu projektora.

Więcej opcji podłączenia

 
Liczne wejścia HDMI umożliwiają podłączenie do projektora komputerów, odtwarzaczy DVD, wizualizerów i innych urządzeń. Nowy wyświetlacz, zapewniający dostęp do najważniejszych funkcji i elementów sterujących projektora, pozwala szybko zmieniać źródła sygnału wejściowego bez przerywania zajęć. Z kolei opcjonalna łączność Wi-Fi sprawia, że użytkownik nie musi przejmować się długością kabla i ma pełną swobodę poruszania się podczas prezentacji.

Inspiracja poprzez zaangażowanie

 
Możliwość pisania i rysowania oraz dodawania uwag i odpowiedzi bezpośrednio na ekranie otwiera nowy wymiar nauczania. Nowe interaktywne pióra są wygodniejsze w obsłudze, mają twardą lub miękką końcówkę i zapewniają trzykrotnie dłuższy czas pracy baterii. Niektóre projektory można nawet obsługiwać dotykowo, co jeszcze bardziej ułatwia ich użytkowanie.

Interaktywna prezentacja na dużą skalę

 
Zestawienie obrazu wyświetlanego przez dwa bezproblemowo współpracujące ze sobą projektory umożliwia utworzenie jednego ogromnego, wyjątkowo szerokiego, interaktywnego ekranu. Dzięki współpracy wielu ekranów na całej powierzchni obrazu można korzystać z funkcji interaktywnych.

Poznaj opinie
naszych
zadowolonych Klientów

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij swoje zapytanie

Napisz do nas