Pracownie przyrodnicze

Nowoczesne wyposażenie dla pracowni przyrodniczych

Ucz się razem z Nordweco! Wyposażone przez nas pracownie przyrodnicze stały się odpowiedzią zarówno na potrzeby uczniów, jak i nauczycieli. To spory krok w stronę rozwoju obecnych systemów i form przekazywania wiedzy. Nasz sprzęt umożliwia pedagogom zaprezentowanie często trudnych i nużących zagadnień w sposób interesujący i angażujący uczniów. Tym sposobem praca nauczyciela jest znacznie łatwiejsza, a z kolei podopieczni w przystępny dla nich sposób zyskują wiedzę, która nie ulatnia się po napisaniu sprawdzianu. Nasze pomoce naukowe sprawiły, że każda pracownia przyrodnicza w szkole jest znacznie chętniej odwiedzana przez uczniów nawet w trakcie zajęć pozalekcyjnych. Z uwagi na szeroki zakres materiałów, jesteśmy w stanie dostarczyć wyposażenie do pracowni przyrodniczej nie tylko w szkole podstawowej, ale także ponadpodstawowej czy innej placówce edukacyjnej.

Poznaj naszą ofertę
laboratorium przyrodnicze mobilne

Mobilne laboratorium przyrodnicze

W pełni wyposażone, samodzielne laboratoria przyrodnicze z modularnym wyposażeniem...

ZOBACZ WIĘCEJ

WL

Wirtualne laboratoria przyrodnicze

Zestawy nowoczesnych multimedial- nych i interaktywnych materiałów edukacyjnych...

ZOBACZ WIĘCEJ

dofinansowanie

Dofinansowanie MEN na pracownie przyrodnicze 2021

Zobacz, jak zdobyć dofinansowanie na zakup pracowni przyrodniczych z rezerwy MEN 2021...

ZOBACZ WIĘCEJ

Wirtualne pomoce dydaktyczne do nauki zdalnej i stacjonarnej

W naszej ofercie umieściliśmy zarówno wirtualne, jak i mobilne laboratorium przyrodnicze. Pierwsze z nich to zestaw nawet kilkudziesięciu istotnych dla podstawy programowej zagadnień z zakresu podstawowego i rozszerzonego — dostępne są one w formie wirtualnej, jako oprogramowanie, które można uruchomić na dowolnym urządzeniu. Ponadto licencja obejmuje ciekawe zasoby multimedialne pod postacią filmów, symulacji i animacji. Zadbaliśmy o to, by uczniowie nie nudzili się podczas nauki, dlatego przy współpracy z dydaktykami dobraliśmy atrakcyjne materiały wykorzystujące wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość (VR/AR). Oprogramowanie może być używane zarówno podczas nauki zdalnej, jak i stacjonarnej — można przy jego pomocy sprawdzać swoją wiedzę, powtarzać ją, a nawet przeprowadzić test.

Mobilne laboratorium do nauki przedmiotów ścisłych

Laboratorium przyrodnicze mobilne jest z kolei fizycznym sprzętem na kółkach, który łączy w sobie niezbędne akcesoria z nawet kilkunastu dziedzin nauki. Przy jego pomocy uczniowie mogą eksperymentować i w praktyce sprawdzić pozyskaną wiedzę z zakresu przedmiotów ścisłych i nie tylko. Połączenie takich doświadczeń z wiedzą teoretyczną pozwoli szybciej i lepiej zrozumieć procesy fizyczne, chemiczne czy biologiczne. Laboratorium może być przemieszczane między salami, a każdy nauczyciel, w zależności od uczonego przedmiotu, może łatwo, szybko i wygodnie przygotować się do zajęć. Jest to więc sprzęt uniwersalny, który z pewnością sprawdzi się w każdej placówce. W razie potrzeby istnieje możliwość personalizacji zestawu, a co za tym idzie, dobór akcesoriów zależy wyłącznie od pedagoga.

Dofinansowania na zakup pomocy naukowych

Mało która pracownia przyrodnicza zdaje sobie sprawę, że pomoce naukowe mogą zostać zakupione za pieniądze pozyskane z krajowych dofinansowań. Dotacja pozwala wyposażyć się w nowoczesny sprzęt i środki dydaktyczne, które znacznie wpłyną na poziom nauki, a do tego nie obciążą finansowo placówki edukacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z programem dofinansowań, a także do pobrania wniosku dostępnego na naszej stronie.

Poznaj opinie
naszych
zadowolonych Klientów