Produkty

Rozwiązania Prowise

prowise

Unikalne rozwiązania dla edukacji – Prowise

 
 

Prowise, to unikalne i profesjonalne rozwiązania dla edukacji. Jedenaście lat doświadczenia, w tym bezpośrednie kontakty z dyrektorami, nauczycielami i uczniami sprawiają, że rozwiązania Prowise są w pełni inspirowane przez rzeczywiste potrzeby użytkowników. Prowise nie kupuje gotowych produktów z Chin. Firma sama tworzy i rozwijają własne produkty i oprogramowanie, czego efektem są ekrany dotykowe o najwyższych standardach. W ofercie Prowise można znaleźć: dotykowe monitory interaktywne, moduły OPS, komputery all-in-one i laptopy. Wszystkie produkty stworzono z myślą o efektywnym wsparciu dla edukacji i biznesu. Prowise sprawia, że edukacja cyfrowa jest dostępna dla każdego, a wszystkie unikalne cyfrowe rozwiązania czynią naukę bardziej efektywną i przyjemną.

Szkoła to wspaniały czas, w którym nauka powinna być zabawna, wymagająca, zaskakująca i interaktywna. Kompletne rozwiązania Prowise pomagają szkołom wdrażać edukację cyfrową i zapewniają, że nauczyciel zachowuje kontrolę, tworzy niezapomniane lekcje, inspiruje i motywuje swoich uczniów.

Wybierz swoją metodę nauczania

 

Nauczenie przez współpracę, od bezpośredniego robienia notatek po naukę przez zabawę i od wspólnego oglądania filmów po wykonywanie ćwiczeń z wieloma uczniami.

Monitory i komputery są zaprojektowane tak, aby wspierać wszystkie metody nauczania. Stawiają ucznia i jego rozwój na pierwszym miejscu i otwierają nowe możliwości dydaktyczne.

prowise

Nauka przez ruch

 
  

Chociaż dla niektórych tradycyjny sposób nauczania jest skuteczny, wielu uczniów uczy się skuteczniej, jeśli są zaangażowani w naukę również przez aktywność fizyczną.

Nauka poprzez ruch dopasowuje się do sposobu, w jaki dzieci doświadczają otaczający ich świat. Dzięki Prowise MOVE uczenie się poprzez ruch jest dostępne również dla Twojej szkoły.

prowise

Nauka poprzez zabawę

 
 

Zaskocz uczniów wirtualnym wyścigiem matematycznym, do którego mogą dołączyć za pomocą własnego urządzenia. Rzuć im wyzwanie, aby stworzyli cyfrową mapę myśli. Zachęć uczniów do uczenia się od siebie nawzajem poprzez zabawę. Wzbogać ich wyobraźnię i sposób, w jaki postrzegają świat, dzięki treściom 3D. Prowise Presenter to pakiet oprogramowania łączący nauczycieli i uczniów.

 

prowise

Poznaj opinie
naszych
zadowolonych Klientów

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij swoje zapytanie

Napisz do nas