Pracownie językowe

Znajomość języka to współcześnie podstawa wszechstronnego rozwoju, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Jego nauka może jednak sprawiać problemy, jeśli pracownia językowa — jej wyposażenie i dostępne oprogramowania — nie spełnia podstawowych zasad, usprawniających edukację. Jest to częsty problem szkół czy nawet prywatnych pracowni języków obcych. Nordweco przychodzi z pomocą. Opracowaliśmy nowoczesne wyposażenie pracowni języka angielskiego, niemieckiego i ogólnych szkół językowych. Swoje rozwiązania kierujemy przede wszystkim do placówek oświatowych, w tym szkół podstawowych, średnich, ale też prywatnych przedsiębiorstw. Oferujemy dwie podstawowe formy wsparcia — jedno z nich to kompletne wyposażenie pracowni językowej, drugie z kolei to atrakcyjne oprogramowanie dla uczniów, chcących rozwijać się we własnym tempie oraz nauczycieli, którzy takie pracownie multimedialne, szkolne lub prywatne, chcą prowadzić.

Poznaj naszą ofertę

Laboratorium do nauki języków z kompleksowym i funkcjonalnym oprogramowaniem...

ZOBACZ WIĘCEJ

robotel

Software'owa pracownia SmartClass do nauczania języków - all in one – wszystko w jednym...

ZOBACZ WIĘCEJ

Sale językowe na miarę XXI wieku

Dobór odpowiednich mebli i właściwych urządzeń sprawia, że pracownia językowa, czy to szkolna, czy prywatna, staje się inspirująca i zachęca do nauki różne grupy odbiorców. Multimedialna sala przystosowana może zostać do pracy indywidualnej, w parach, grupowej lub w pojedynczej grupie. Stanowisko nauczyciela można zaprojektować tak, by z poziomu swojego komputera mógł sterować wszystkimi możliwymi funkcjami. Takie wyposażenie do sali szkoły językowej przyczynia się do łatwiejszego kontrolowania sytuacji w studio, a także operowania poszczególnymi urządzeniami słuchaczy. Tym sposobem szkolne pracownie językowe i techniczne poprzez nasze wyposażenie multimedialne mogą być prowadzone w sposób całkowicie indywidualny — dla szkół jest to korzyść, dlatego że uczniowie mogą odsłuchiwać odrębne nagrania w zależności od stopnia zaawansowania. Produkcja mebli pod wyposażenie sal i pracowni językowych w szkole zawsze uwzględnia potrzeby danej placówki.

Oprogramowanie sprzyjające nauce języka

Wyposażenie do sali językowej — do nauki języka niemieckiego, angielskiego lub innego obcego — koniecznie powinno zawierać w sobie nasze oprogramowanie. Daje ono możliwość tworzenia, przydzielania i zarządzania interaktywnymi zajęciami. Szkolna pracownia językowa, czy to mieszcząca się w szkole podstawowej, średniej, czy prywatnej, powinna być przystosowana do pracy zdalnej. Nasze wyposażenie uwzględnia taką formę nauki. Zarówno uczeń, jak i nauczyciel, mają stały dostęp do systemu, z którego mogą uczyć się całodobowo. To opłacalne rozwiązanie, żeby usprawnić działanie sal szkolnych językowych, a tym samym przyspieszyć proces nauki, bez zbędnych przestojów wynikających np. z konieczności zamknięcia placówek. Sala językowa, czy też cała pracownia techniczna w szkole podstawowej, zachowa przez to regularność ćwiczeń, a szkoła prywatna nie będzie wymagała obecności słuchaczy. Jeśli takie wyposażenie przypadło Państwu do gustu, zapraszamy do kontaktu.

Poznaj opinie
naszych
zadowolonych Klientów