Produkty

Pracownia Software Robotel

SmartClass – pracownia Software

 

SmartClass to platforma do nauczania języków (all in one – wszystko w jednym), gdzie nauczyciele mogą tworzyć, zarządzać, przypisywać i oceniać interaktywne zajęcia.

Dzięki pracowniom SmartClass nauczyciele mogą przygotowywać swoje lekcje i uczyć w domu lub w szkole. Nauczyciele i uczniowie mają dostęp do zawartości przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu i czasie, za pomocą dowolnego urządzenia.

smartclass

Osiem powodów, dla których warto używać SmartClass


smartclass

Intuicyjny i łatwy w użyciu

 

Dzięki  pracowniom SmartClass zarządzanie studentami, udostępnianie wszelkich materiałów dydaktycznych, sprawdzanie aktywności, zadania i oceny są w jednym miejscu, co sprawia, że praca jest znacznie łatwiejsza.

 

smartclass

Umożliwia ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych

 

Dzięki możliwości nagrywania dźwięku i obrazu video, a także dzięki zastosowaniu technologii AI znacznie wzrasta efektywność ćwiczeń z wymowy.

smartclass
smartclass

SmartClass: pełna kontrola!

 

SmartClass daje nauczycielom pełną kontrolę nad tym co robią uczniowie. Mogą monitorować postępy uczniów, oceniać ich pracę, odpytywać ustnie lub pisemnie.

smartclass

Oszczędność czasu

 

Gotowe treści pomagają nauczycielom OSZCZĘDZAĆ CZAS. Do wyboru jest ponad 5000 różnych zadań, powiązanych tematycznie, do których nauczyciele mogą przypisać swoich uczniów w kilka sekund. Dodatkowo jest możliwość automatycznej oceny pracy ucznia.

smartclass

Innowacyjna technologia

 

Nauczyciele mogą przesyłać swoje pliki multimedialne lub tworzyć własne pliki tekstowe, głosowe lub wideo a także tworzyć własne działania przy użyciu dowolnego szablonu. Dostępnych jest 20 interaktywnych szablonów. Obejmują one wymowę, nagrania audio i wideo, słuchanie, pisanie, czytanie, rozmowy, projekty i quizy.

smartclass

Oszczędne rozwiązanie modułowe 

Nauczyciele mogą mieć dostęp do treści SmartClass w formacie trzech języków. Nauczyciele mają również dostęp do narzędzia  LIVE, które umożliwia zarządzanie takimi działaniami jak: prezentacje, monitorowanie pracy uczniów, a także rozmowy w parach lub grupach.

smartclass

Samodzielne uczenie się

 

Studenci mogą ćwiczyć mówienie używając otwartego lub podzielonego na segmenty szablonu nagrywania. Audio i video są nagrywane przez native speakerówTechnologia AI zapewnia  uczniom natychmiastową informację zwrotną.

smartclass

Wysokiej jakości treści w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim 

Kursy oparte są na standardach CEFR i składają się z biblioteki multimediów ze zróżnicowanymi i dobrze zorganizowanymi zajęciami: wymowa, nagrania audio i video, słuchanie, pisanie, czytanie, rozmowy, projekty i quizy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij swoje zapytanie

Napisz do nas