Produkty

Sale konferencyjne

Sala konferencyjna jest wizytówka każdej firmy i uczelni.

W Nordweco wiemy jak sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Przez ponad 20 lat wyposażyliśmy sale między innymi:. Doradzamy, projektujemy i tworzymy bez kompromisów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zaprezentuj się z dobrej strony

Podstawowym wyposażeniem sal konferencyjnych są projektory i ekrany projekcyjne a także monitory wielkoformatowe i ściany LED.
Oprócz systemu projekcji w salach konferencyjnych bardzo często można spotkać systemy nagłośnienia. Odpowiednio dobrany i zaprojektowany system gwarantuje równomierne pokrycie dźwiękiem nagłaśnianego obszaru, dobrą zrozumiałość mowy oraz odpowiedni poziom głośności. W salach, w których zachodzi potrzeba korzystania z dużej liczby mikrofonów, np. salach posiedzeń i salach obrad stosuje się systemy nagłośnienia konferencyjnego w postaci pulpitów wyposażonych w mikrofon na gęsiej szyi oraz podstawę z wbudowanym głośnikiem. Dzięki swojej budowie systemy takie zapobiegają występowaniu charakterystycznych pisków czyli tzw. sprzężeń akustycznych.

Zarządzaj

W salach konferencyjnych wyposażonych w dużą ilość sprzętu, w celu uproszczenia obsługi wszystkich lub wybranych urządzeń w nich zainstalowanych stosuje się systemy centralnego sterowania. Do sterowania systemem wykorzystuje się komputery PC, panele dotykowe, bezprzewodowe tablety bądź smartfony z systemem operacyjnym Android lub iOS. Pełna elastyczność systemu oraz możliwość dowolnej konfiguracji interfejsu użytkownika pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Możliwość tworzenia tzw. makr czyli przypisanie kilku czynności jednemu przyciskowi w interfejsie użytkownika sprawia, że system staje się prostym narzędziem, z obsługą którego poradzi sobie każdy, nawet nieprzeszkolony użytkownik.

 

W przypadku korzystania z jednej sali konferencyjnej przez wielu użytkowników bądź obecności kilku sal konferencyjnym w jednym obiekcie bardzo pomocnym okaże się system rezerwacji. Umożliwi on proste, zdalne zarezerwowanie sali na spotkanie przez uprawnionych do tego pracowników z dowolnego miejsca w biurze. Wszyscy uczestnicy spotkania zostaną o nim poinformowani np. poprzez e-mail, a informacja o zajętości będzie wyświetlana na monitorze zainstalowanym obok wejścia do sali, w której ma się odbyć dane spotkanie.

Połącz się ze światem

W firmach posiadających oddziały w różnych lokalizacjach bardzo często wykorzystywane są systemy tele- lub wideokonferencji. Umożliwiają one przeprowadzenie spotkania kilku osób lub grup przebywających w różnych, oddalonych od siebie oddziałach firmy. Oprócz łączności wizualnej i/lub dźwiękowej systemy takie umożliwiają udostępnianie widoku dokumentów, prezentacji, zdjęć. Naszą ofertę tworzymy w oparciu o niezawodne rozwiązania sprawdzonych dostawców:

Epson, Optoma, NEC, BenQ, Aten, Bluestream, iNELS, Ecler, AMC, Monacor, Atlona, Gefen, Barco.

Galeria realizacji

Backer OBR Sp. z o.o.

Nadleśnictwo Smolarz

Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka

Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie

Poznaj opinie
naszych
zadowolonych Klientów

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij swoje zapytanie

Napisz do nas