Podłoga interaktywna w szkole i przedszkolu.

W dzisiejszych czasach dzieci są coraz bardziej zafascynowane nowymi technologiami i rozwiązaniami interaktywnymi a standardowe metody nauczania nie są już tak efektywne jak kiedyś.

Dlatego też, chcemy Państwu przedstawić prawdziwą rewolucję w przestrzeni dziecięcej – interaktywną podłogę! To innowacyjne rozwiązanie otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości zabawy, kreatywności oraz nieszablonowego sposobu nauki.

 

Jakie są główne zalety zastosowania interaktywnej podłogi?

  • Rozwój motoryczny, kreatywność i nauka cierpliwości

Interaktywna podłoga to doskonałe narzędzie do rozwijania umiejętności motorycznych i aktywności fizycznej u dzieci, dodatkowo stymulujące kreatywność i wyobraźnię. Tworzenie własnych historii, rysowanie, malowanie a także tworzenie własnych projektów rozwija umiejętność twórczego myślenia, eksperymentowania i wyrażania siebie. Dodatkowo konieczność reakcji na różne sygnały wyświetlane na podłodze pomaga w rozwijaniu umiejętności koncentracji, samokontroli i cierpliwości.

  • Edukacja poprzez zabawę:

Podłoga interaktywna bazuje na oprogramowaniu zawierającym wiele gier i zadań, które umożliwiają naukę poprzez zabawę. Aktywne zaangażowanie w proces nauki sprawia, że edukacja staje się przyjemnością.

  • Wyjątkowe narzędzie w pracy z dziećmi z SPE

Stworzony, przy konsultacji ze specjalistami, pakiet Rewalidacja i Terapia to zestaw narzędzi, który usprawnia zaburzone funkcje i rozwija percepcję. Poprzez aktywne uczestnictwo w grach na Interaktywnej Podłodze FunFloor, użytkownicy uczą się koncentracji, precyzji oraz umiejętności szybkiego analizowania informacji. To partner dla pedagogów, terapeutów, psychologów ułatwiający monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie zajęć do ich potrzeb.

  • Umiejętności językowe:

Pakiet interaktywnych gier językowych to niezastąpione narzędzie do nauki języka angielskiego. Aż 100 gier, podzielonych na 30 działów, wspiera naukę języka angielskiego w sposób przemyślany i przyjemny.  Każdy dział to kolejny krok w kierunku biegłej komunikacji w języku angielskim.

  • Umiejętności poznawcze i społeczne:

Interaktywna podłoga zachęca dzieci do współpracy i interakcji społecznej. Gra w grupach, wspólnie rozwiązywanie zadań, dzielenie się indywidualnymi pomysłami rozwija umiejętność współpracy, komunikacji i budowania relacji z innymi dziećmi.

Interaktywna podłoga dostarcza dzieciom niezapomnianych wrażeń i wiele frajdy.

 

Zachęcamy do umówienia prezentacji, podczas której nasi eksperci przedstawią wszystkie zalety tego rozwiązania.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Zobacz więcej

Pracownie językowe. Trendy 2023.

Dedykowane pracownie językowe, nazywane również laboratoriami, to rozwiązanie znane i rozwijane od niemal trzech dekad. Użytkownicy chwalą je za funkcjonalność, trwałość i

Ostatni dzwonek…

Laboratoria przyszłości – ostatni dzwonek dla szkół   Tylko do 15 listopada szkoły i prowadzące je samorządy mogą składać wnioski w ramach

Backer OBR Sp. z o.o.

Razem z naszym partnerem, firmą ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego wyposażyliśmy w sprzęt multimedialny salę konferencyjną oraz dwie sale narad siedziby firmy Backer OBR Sp. z o.o. w Pyrzycach. Sala konferencyjna została wyposażona w projektor interaktywny Epson EB-680Wi oraz system nagłośnienia marki Ecler. W salach narad zainstalowane zostały monitory LG 55UU640C oraz systemy telekonferencji marki Polycom Trio serii 8800. Inwestor zdecydował także o instalacji wysokiej jakości przyłączy sygnałowych stołowych marki Bachmann.

 

Backer OBR Sp. z o.o.

Szczecińska 22 
74-200 Pyrzyce

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies.