Dofinansowania

Dofinansowania MEN na pracownie przyrodnicze 2021
 

Rezerwa Oświatowa 2021 to dofinansowanie z MEN  umożliwiające pozyskanie dodatkowych środków dla szkół oraz samorządów, które można spożytkować na potrzeby związane z wdrażaniem reformy edukacji. W roku 2021 roku w rozporządzeniu uwzględniono jednak wzmocnienie i wsparcie małych szkół, zmiany w finansowaniu szkół dla dorosłych oraz zmiany uwzględniające częściowe zamknięcie szkół w okresie pandemii. W 2021 roku subwencja oświatowa ma wynieść ponad 52 mld złotych ( to o ponad 2 mld więcej niż w zeszłym roku). 

Program zakończony

Nowelizacja programu Aktywna Tablica 2021

Rada Ministrów przyjęła nowelizację programu „Aktywna tablica”. Celem nowelizacji jest doprecyzowanie i wyjaśnienie zapisów programu w związku z uwagami i zapytaniami zgłaszanymi przez szkoły, organy prowadzące i wojewodów w toku jego realizacji w 2020 r. oraz doposażenie szkół w nowe rodzaje sprzętu, stanowiącego wsparcie w realizacji kształcenia na odległość. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Laboratoria Przyszłości – 2021

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Ministrów. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

CZYTAJ WIĘCEJ

Wypełnij formularz

    Reprezentuję szkołę: