Bezpłatne wypożyczenie komputerów

W tym trudnym czasie możecie liczyć na naszą pomoc. Na czas zawieszenia zajęć w placówkach edukacyjnych przygotowaliśmy 30 komputerów, które bezpłatnie wypożyczymy szkołom, które borykają się z brakiem sprzętu do pracy zdalnej dla uczniów i nauczycieli. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Maksymalny przydział na szkołę to 5 komputerów.

Wszystkim zainteresowanym szkołom przypominamy o darmowym oprogramowaniu Prowise Presenter do przeprowadzania zdalnych lekcji. Oferujemy bezpłatną pomoc we wdrożeniu tego rozwiązania

Ważna informacja!

Prosimy zgłaszać chęć wypożyczenia komputerów przez nasz formularz kontaktowy dostępny poniżej. Podanie numeru telefonu oraz adresu mailowego znacząco ułatwi nam kontakt z Państwem i dostarczenie sprzętu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Zobacz więcej

Życie w plenerze

W tym roku wiosna budzi nas do życia podwójnie, bo w końcu możemy się cieszyć się nie tylko słońcem i dłuższym dniem,

Wakacje…

Tegoroczne wakacje to czas ze wszech miar wyjątkowy. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie odpoczywają po miesiącach zdalnej nauki. Dla wszystkich był to

Backer OBR Sp. z o.o.

Razem z naszym partnerem, firmą ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego wyposażyliśmy w sprzęt multimedialny salę konferencyjną oraz dwie sale narad siedziby firmy Backer OBR Sp. z o.o. w Pyrzycach. Sala konferencyjna została wyposażona w projektor interaktywny Epson EB-680Wi oraz system nagłośnienia marki Ecler. W salach narad zainstalowane zostały monitory LG 55UU640C oraz systemy telekonferencji marki Polycom Trio serii 8800. Inwestor zdecydował także o instalacji wysokiej jakości przyłączy sygnałowych stołowych marki Bachmann.

 

Backer OBR Sp. z o.o.

Szczecińska 22 
74-200 Pyrzyce

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies.