Projekt zdalna szkoła

Od 1 kwietnia 2020 roku każda gmina i powiat mogą wnioskować o sfinansowanie zakupu laptopów, tabletów oraz dostępu do internetu dla uczniów i nauczycieli, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego realizację zdalnych lekcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem Prowise – producenta dedykowanych dla edukacji konwertowanych laptopów Edubook, które cechują się między innymi, wzmocnioną odpornością na upadki, ekranem dotykowym, pracą na wbudowanej baterii do 10 godzin i 3-letnią gwarancją producenta.Prowise

W naszej ofercie mamy także komputery i tablety innych uznanych marek.

Od ponad 22 lat dostarczamy i montujemy sprzęt multimedialny. Szczycimy się zaufaniem tysięcy Klientów i partnerskimi relacjami z uznanymi producentami.

  Zapewniamy:
– fachowe doradztwo w doborze sprzętu
– spersonalizowaną, konkurencyjną ofertę
– kompleksowe wdrożenie i wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji usługi

Więcej informacji o projekcie

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Zobacz więcej

Życie w plenerze

W tym roku wiosna budzi nas do życia podwójnie, bo w końcu możemy się cieszyć się nie tylko słońcem i dłuższym dniem,

Wakacje…

Tegoroczne wakacje to czas ze wszech miar wyjątkowy. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie odpoczywają po miesiącach zdalnej nauki. Dla wszystkich był to

Backer OBR Sp. z o.o.

Razem z naszym partnerem, firmą ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego wyposażyliśmy w sprzęt multimedialny salę konferencyjną oraz dwie sale narad siedziby firmy Backer OBR Sp. z o.o. w Pyrzycach. Sala konferencyjna została wyposażona w projektor interaktywny Epson EB-680Wi oraz system nagłośnienia marki Ecler. W salach narad zainstalowane zostały monitory LG 55UU640C oraz systemy telekonferencji marki Polycom Trio serii 8800. Inwestor zdecydował także o instalacji wysokiej jakości przyłączy sygnałowych stołowych marki Bachmann.

 

Backer OBR Sp. z o.o.

Szczecińska 22 
74-200 Pyrzyce

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies.