Życie w plenerze

W tym roku wiosna budzi nas do życia podwójnie, bo w końcu możemy się cieszyć się nie tylko słońcem i dłuższym dniem, ale też świętujemy przynajmniej częściowe zniesienie covidowych ograniczeń. Oczywiście, zawsze znajdą się osoby, które będą narzekać, że sytuacja daleka jest od normalnej, bo ciągle obowiązują nas ograniczenia i limity. Wydarzenia kulturalne i imprezy sportowe są dostępne dla ograniczonej liczby uczestników. Nie ma też możliwości zjedzenia posiłku w pomieszczeniach barów i restauracji. Te obostrzenia prawdopodobnie zostaną z nami jeszcze jakiś czas.

Na szczęście wiosenne, a już wkrótce letnie temperatury pozwalają na przyjemne spędzanie czasu w ogródkach gastronomicznych. Ich ponowne otwarcie, to dowód naszego niezłomnego przekonania, że będziemy żyć jak dawniej, a przejściowe niedogodności nie są w stanie nas złamać. To dla nas szansa na wypróbowanie nowych sposobów spędzania wolnego czasu i okazja do znalezienia najlepszych rozwiązań dla urządzeń, które niby są z nami od dawna, ale ich  najnowsza odsłona wydaje się być skrojona na nasze czasy.

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki Euro 2020 i Olimpiada w Tokio, czyli imprezy, które zwykle gromadzą tłumy kibiców przed telewizorami. Jednak w tym sezonie wydaje się, że wybierzemy zbiorowe przeżywanie sportowych emocji i będziemy masowo odwiedzać kawiarniane ogródki. Szczególnie te, gdzie komfortowo, czyli na dużym ekranie będziemy mogli śledzić interesujące nas wydarzenia. Krótko mówiąc wybierzemy te lokale, których właściciele kupili ekrany i jasne projektory. Na długich, deptakach naszych miast każdy, nawet postronny przechodzień, bez trudu rozpozna w jakim lokalu właściciel zamontował projektor wyświetlający jasny i wyraźny obraz w technologii 3LCD. I pewnie każdy taki przechodzień chociaż na chwilę zatrzyma wzrok na obrazie wyświetlanym przez laserowy projektor 3LCD, szczególnie jeśli obraz będzie połączony z odpowiednim nagłośnieniem, a to wbrew pozorom również, przynajmniej częściowo zależy od projektora.

Decydując się na zakup projektora warto rozważyć szeroką ofertę firmy Epson, której rozwiązania pozwolą na stworzenie prawdziwego kina plenerowego w niemal każdym lokalu i ogródku. Wszystkie projektory Epson, charakteryzuje długa żywotność źródła światła i niskie koszty eksploatacyjne. Kina plenerowe są szansą na wspólne przeżywanie sportowych emocji. Dla właścicieli lokali i ogródków gastronomicznych rozwiązania Epson mogą ułatwić osiągnięcie przewagi nad konkurencją i przyciągnięcie większej liczby klientów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Zobacz więcej

Podłoga interaktywna w szkole i przedszkolu.

W dzisiejszych czasach dzieci są coraz bardziej zafascynowane nowymi technologiami i rozwiązaniami interaktywnymi a standardowe metody nauczania nie są już tak efektywne

Pracownie językowe. Trendy 2023.

Dedykowane pracownie językowe, nazywane również laboratoriami, to rozwiązanie znane i rozwijane od niemal trzech dekad. Użytkownicy chwalą je za funkcjonalność, trwałość i

Ostatni dzwonek…

Laboratoria przyszłości – ostatni dzwonek dla szkół   Tylko do 15 listopada szkoły i prowadzące je samorządy mogą składać wnioski w ramach

Backer OBR Sp. z o.o.

Razem z naszym partnerem, firmą ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego wyposażyliśmy w sprzęt multimedialny salę konferencyjną oraz dwie sale narad siedziby firmy Backer OBR Sp. z o.o. w Pyrzycach. Sala konferencyjna została wyposażona w projektor interaktywny Epson EB-680Wi oraz system nagłośnienia marki Ecler. W salach narad zainstalowane zostały monitory LG 55UU640C oraz systemy telekonferencji marki Polycom Trio serii 8800. Inwestor zdecydował także o instalacji wysokiej jakości przyłączy sygnałowych stołowych marki Bachmann.

 

Backer OBR Sp. z o.o.

Szczecińska 22 
74-200 Pyrzyce

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies.